O nas

Kangoo Jumps – otrzymuj zadowolenie od sportu, doskonaląc własne ciało!

Oferujemy do sprzedaży pełną gamę obuwia Kangoo Jumps z magazynu i na zamówienie, szkolenia zawodowe oraz szkolenia instruktorów dla fitness programów Kangoo Jumps z wydaniem międzynarodowej licencji, oferujemy współpracę dealerską oraz partnerstwo z lokalnymi firmami i siłowniami, a także pomagamy trenerom, którzy przeszli nasze szkolenia, w promocji naszego produktu.

 

Podczas naszego pobytu w Polsce i na Ukrainie, otworzyliśmy biura w ponad 20 miastach, a teraz w Warszawie, wyszkoliliśmy ponad sto instruktorów, którzy pracują na całym świecie i jesteśmy gotowi, aby zapewnić Państwu nasze profesjonalne usługi do prowadzenia szkoleń w butach Kangoo Jumps.

 

Nasi absolwenci to profesjonalni, skuteczni, instruktorzy z Polski, Rumunii, Mołdawii, Gruzji, Czechów, Litwy, Łotwy, Bahrajnu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Dubaju, Wielkiej Brytanii, Włoch i Izraelu, posiadający międzynarodową licencję.

 

Każdego dnia prowadzimy kilkanaście treningów w butach Kangoo Jumps, przybliżając Państwu najbardziej efektywny i bezpieczny obecnie rodzaj fitness, pomagający osiągnąć szybkie i pożądane rezultaty w najkrótszym czasie z możliwych, chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem na stawy do 80% i spalając ponad 1000 KKL zaledwie za 1 godzinę treningu! Jest to jedna z najważniejszych zalet Kangoo Jumps, ćwiczenia w których przynoszą rezultaty w pierwsze dwa tygodnie treningu!

 

Spróbuj już TERAZ! Zadzwoń do nas +48 796 948 984 / +48 537 365 055!