ZOSTAŃ INSTRUKTOREM!

Chcesz zmienić swoje życie i zostać instruktorem Kangoo Jumps z licencją międzynarodową, uprawniającą do prowadzenia zajęć w butach Kangoo Jumps w dowolnym miejscu na świecie?

 

Wyłączny dystrybutor i przedstawiciel Kangoo Jumps w Polsce LLC FIT JUMPS prowadzi szkolenia dla przygotowania trenerów z programów Kangoo Power, Kangoo Boot Camp, Kangoo Dance, Kangoo Discovey, Kangoo Kick & Punch.

 

Częścią naszej misji jest wprowadzenie na rynek branży fitness licencjonowanych szkoleń, warsztatów, kursów mistrzowskich z Fitness Programów Kangoo Jumps na wszystkich poziomach fitness sprawności w przystępnej cenie, które zainspirują Państwa do prowadzenia zawodowych ćwiczeń oraz identyfikacji profesjonalnych instruktorów z późniejszym trzystopniowym międzynarodowym licencjonowaniem.

 

W realizacji tych planów nam pomaga współpraca z najlepszymi obecnie międzynarodowymi prezenterami i trenerami programów Kangoo Jumps, z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadającymi pełną informację i najnowsze trendy w świecie sportu, mianowicie Oksana Moshesku – Międzynarodowy Presenter & Trainer Kangoo Jumps Fitness Programs, instruktor międzynarodowy Swvinn Cycling, C-moves oraz eksperymentowany trener fitness i aerobiku z Rumunii, założyciel klubu Kangoo Club Ukraine, oficjalny i wyłączny dystrybutor Kangoo Jumps w Polsce. Aby zostać instruktorem Kangoo Jumps, należy, przede wszystkim, opanować podstawową wiedzę o aerobiku i fitness, a także posiadać licencję lub dyplom uprawniający do prowadzenia treningów grupowych. Dla początkujących instruktorów, którzy nie mają wykształcenia sportowego, praktyk w zakresie prowadzenia treningów programów grupowych lub przynajmniej dyplomu ukończenia Aerobiku 1 stopnia, prowadzimy 3-dniowe warsztaty dla początkujących trenerów pierwszego stopnia z podstawowych programów Kangoo Power i Kangoo Boot Camp.

 

Na kursach uzyskają Państwo wiedzę na temat technologii i teorii, a także historii Kangoo Jumps, zapoznają się Państwo z zasadami korzystania z butów. Pod koniec szkolenia czeka Państwa praktyczny i teoretyczny egzamin, po pomyślnym ukończeniu którego, otrzymają Państwo certyfikat kategorii międzynarodowej, uprawniający do prowadzenia treningów z programów szkoleniowych na okres 2 lat.

 

Oksana Moshesku – międzynarodowy trener, wyłączny przedstawiciel na Ukrainie, posiadacz licencji na prowadzenie przygotowujących szkoleń dla przyszłych trenerów. Prezentacje, pokazy i treningi mogą być przeprowadzone wyłącznie przez Oksanę Moshesku lub z jej zgody.

 

Dokumenty niezbędne do rejestracji na kurs:

  • kopia paszportu;
  • kopia certyfikatu instruktora fitness lub dyplom ukończenia szkoły fitness;
  • dowód opłaty (kopia wpłaty zaliczki).

Kangoo Jumps programy

Kangoo Power

Kangoo Power – wybuchowy, trening interwałowy, stworzony specjalnie w celu zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni. Podstawowe ruchy są bardzo proste i można je wykonywać z rosnącą złożonością i intensywnością, przechodząc do następnego poziomu. Tak więc, ten program jest dopasowany dla dużej liczby gości fitness klubów, nawet dla tych, którzy zwykle nie ćwiczą aerobiku w grupach.

Kangoo Dance

Kangoo Dance – to program ćwiczeń aerobowych w butach Kangoo Jumps. Podstawowe kroki są podobne do tych, które są robione w tradycyjnym aerobiku, ale dostosowane do sprężystych butów Kangoo Jumps. Program jest łatwy do powtórzenia, składa się z serii prostych ćwiczeń, robionych w muzycznej progresji w formacie 32-64 takty. Te ćwiczenia są powtarzane z różnym poziomem intensywności, a następnie łączone są w układzie choreograficznym. Każdy nowy opracowany i wyuczony ruch jest dodawany do poprzedniego. Uczestnicy uczą się skutecznej techniki skoku, która pomaga im uzyskać większą przyjemność z aerobiku, a jednocześnie chronić przed obrażeniami spowodowanymi biomechanicznym stresem.

Kangoo Boot Camp

Kangoo Boot Camp – jest to wysoko intensywna metoda treningu w stylu wojskowym, która jest prowadzona zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, stosowany w celu zwiększenia wytrzymałości. Trening kołowy – metoda treningu siłowego, w której ćwiczenia są wykonywane jedno po drugim bez przerwy. Ten styl pozwala połączyć zalety treningu aerobowego i siłowego. Z jednej strony są wykonywane ruchy wzmacniające mięśnie i poprawiające ich kształt, a z drugiej – tętno pozostaje na wysokim poziomie podczas całego treningu kołowego, co zapewnia maksymalne spalanie tłuszczu. Dzięki treningu kołowemu i ćwiczeniom na zewnątrz, można zaoszczędzić czas.

KANGOO DISCOVERY

Kangoo Discovery – fitness program Discovery Kangoo został opracowany przez dr Marisa Cardoso. Składa się on z dwóch programów specjalnie przeznaczonych dla dzieci, w każdym wieku i z różnym poziomem umiejętności. Rozwijają koordynację, wytrzymałość, dobrą postawę, obraz samego siebie i poczucie zespołu. One pomogą uporać się z dziecięcą otyłością i pomogą radzić sobie ze stresem, z którym dzieci obecnie się stykają.

Kangoo Kick&Punch

Kangoo Kick&Punch to inspirowany sztukami walk program treningowy z użyciem blokowania, kopnięć i ciosów zaczerpniętych z różnych stylów samoobrony, między innymi z kick boxing’u i karate.

Ten trening to prawdziwy pogromca stresu aktywujący całe ciało! Bezkontaktowy, nieagresywny, z użyciem butów sprężynowych Kangoo Jumps, które zmniejszają obciążenie dolnych partii ciała chroniąc uczestników przed kontuzją stawów.